لانچر HTC Sense برای کلیه دستگاه های اندرویدی منتشر شد

0
136

بخش اعظم دستگاه هایی که هم اکنون از نسخه هشت رابط کاربری Sense استفاده می کنند، احتمالا اسمارت فون های HTC 10 هستند. اما از امروز دستگاه های دیگر هم می توانند به جدیدترین نسخه بتای این لانچر دسترسی داشته باشند.

کمپانی تایوانی اچ تی سی نسخه آزمایشی(BETA)رابط کاربری سنس ۸ با قابلتیهای جالبی را برای تمام دیوایس های اندرویدی منتشر کرده است.هم اکنون گوشی پرچمدار اچ تی سی ۱۰ دارای قسمت بسیاری از دستگاه های برخوردار از هشتمین نسخه رابط کاربری سنس است.موارد کمی از دیوایس های اچ تی سی وجود دارند که تصادفا برای نسخه آزمایشی سنس ۸ انتخاب شده اند.بعد از گذشت چند هفته از شروع طرح بتای سنس ۸،به نظر می رسد این رابط کاربری در دسترس تمام کاربرانی قرار گرفته است که از هر نوع دستگاه اندرویدی استفاده می کنند.

اگر به غیر از نسخه فعلی، خواهان تجربه نسخه های بتای بعدی لانچر Sense Home باشید هم می بایست به صفحه مخصوص این لانچر در پلی استور مراجعه و از انتهای آن گزینه Join Beta را بزنید. در این صورت بلافاصله پس از انتشار بتاهای بعدی می توانید آن ها را دریافت کنید.

نسخه هشت لانچر Sense Home اچ تی سی را می توانید با حجم ده مگابایت از گوگل پلی دریافت کنید. در صورتی که برای دانلود به این طریق مشکل داشتید، استفاده از لینک کمکی را به شما توصیه می کنیم.

دریافت از پلی استور

دریافت از لینک کمکی

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه