فناوری جدید ایفون

0
179

در پتنتی که به‌تازگی درباره‌ی آن اطلاعاتی به دست آورده‌ایم، کراونی شبیه به کراون ساعت هوشمند اپل در کنار بدنه‌ی دیگر دستگاه‌های آیفون هم تصور شده است. Digital Crown در اپل‌واچ می‌تواند برای زوم کردن و مرور صفحه استفاده شود. همچنین با این کراون می‌توانید به صفحه‌ی خانه برگردید. در اپل و آیفون کاربرد این کراون می‌تواند برای کم ‌و زیاد کردن صدا، تغییر اندازه‌ی متن‌ها، قفل صفحه‌کلید یا گرفتن عکس استفاده شود.

در توضیحات پتنت قید شده که ممکن است صفحه‌ی آیفون یا آیپد حاشیه‌ای نداشته باشد و کل فضا با نمایشگر پر شود. این همان مشخصه‌ای است که درمورد آیفون سال ۲۰۱۷ گفته شده بود؛ زمزمه‌هایی که می‌گویند آیفون سال آینده نمایشگری بدون حاشیه دارد و در قسمت دکمه‌ی Home هم فرورفتگی‌ای نخواهیم داشت.

جدیدترین شایعات از قرار داشتن Touch ID آیفون ۲۰۱۷ روی نمایشگر خبر می‌دهند. با این‌حال تعبیه کردن یک کراون در کناره‌ی دستگاه برای اپل کار آسان‌تری خواهد بود.

این را هم نباید فراموش کرد که تاریخ ثبت این پتنت در اصل سال ۲۰۱۴ است و طبعا از آن زمان تاکنون ایده‌های دیگری در تیم ایده‌پرداز اپل ساخته و پرداخته می‌شوند. طبیعی است که فعلا نمی‌توان گفت اپل از میان انتخاب‌هایی که دارد، کدام طراحی را برای آیفون سال آینده برمی‌گزیند اما با این اوصاف نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که در آینده شاهد تغییرات مهم و کلیدی در طراحی محصولات اپل خواهیم بود.

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه