۳ ویژگی جدید در قلم نوت ۷ سامسونگ

0
157

نوت ۷ سامسونگ به زودی رونمایی می‌شود و قلم S Pen این گوشی نیز اکنون به ویژگی‌هایی جدید مجهز شده است.
طبق گزارشی که امروز منتشر شده نسل جدید S Pen که با گلکسی نوت ۷ عرضه می‌شود از سه ویژگی جدید بهره می‌برد. اولین ویژگی جدید قلم نوت ۷ امکان ترجمه کردن است. این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد با نگه داشتن قلم روی کلمات یک زبان خارجی، ترجمه آن قابل رویت باشد. ویژگی ترجمه باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود زیرا با این ویژگی دیگر نیازی نیست اپلیکیشن جداگانه‌ای باز شود.

دومین ویژگی اضافه شده به S Pen نوت ۷ قابلیت بزرگنمایی است. احتمالا حدس زده‌اید که این ویژگی چگونه کار خواهد کرد. کافی است این قلم را روی بخشی از نمایشگر نگه دارید تا بزرگتر نمایش داده شود. ویژگی سوم نیز Glance است که به شما اجازه می‌دهد به‌راحتی میان اپ‌ها از طریق میانبرهای شناور، جابه‌جا شوید.

با خبرهایی که از مقاوم بودن نوت ۷ در برابر نفوذ آب می‌رسد ممکن است شاهد نوشتن کاربران روی نمایشگر آن حتی زیر آب باشیم. البته فعلا در این‌باره مطمئن نیستیم و باید صبر کنیم.

انتظار می‌رود نوت ۷ روز دوم اوت در کنفرانس سامسونگ در نیویورک رونمایی شود.

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه