تایید شد: LG V20 سپتامبر معرفی می‌شود

0
173

ال جی رسما تایید کرد جانشین وی ۱۰ را در ماه سپتامبر معرفی می‌کند. این گوشی جدید وی ۲۰ نام خواهد داشت و با اندروید ۷ نوگت به بازار می‌آید.
چند روز پیش خبرهایی در مورد جانشین LG V10 شنیدیم. در شایعات به نام V20 اشاره شده بود که احتمال می‌داد ال‌جی در ماه سپتامبر از آن رونمایی کند. اکنون ال‌جی رسما این موضوع را تایید کرده است.
ال‌جی، بدون اینکه حرفی در مورد طراحی و سخت‌افزارهای V20 بزند، اعلام کرده است جانشین V10 را در ماه سپتامبر با اندروید ۷ نوگت عرضه می‌کند. بر این اساس V20 اولین گوشی غیرنکسوسی خواهد بود که با اندروید ۷ به بازار می‌آید.

انتظار می‌رود V20 همچون V10 دو صفحه نمایشگر و دو دوربین سلفی داشته باشد و برای اولین بار از DAC 32-bit استفاده کند که ویژگی آخر تاثیر بسیاری بر افزایش کیفیت صدای موسیقی خواهد گذاشت.
با اینکه هنوز تاریخ دقیق معرفی V20 مشخص نیست، با توجه به عرضه آن در سپتامبر، می‌توان این طور نتیجه گرفت که نسخه نهایی اندروید ۷ و نکسوس‌های جدید گوگل پیش از LG V20 معرفی می‌شوند.

 

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه