انتشار اندروید ۷ از ماه آینده و خبر بد برای دارندگان نکسوس ۵!

0
205

اگر شما هم مثل ما در انتظار معرفی اندروید نوگت هستید، خبر خوشی برایتان داریم: یک ماه دیگر رسما عرضه می‌شود. اما اگر کاربر Nexus 5 هستید، خبر بدی برایتان داریم: گوشی شما فعلا به اندروید ۷ آپدیت نمی‌شود.
به گفته ایوان بلس، صاحب اکانت evleaks، گوگل ماه آینده در کنار آپدیت امنیتی ماه اوت، اندروید نوگت را هم منتشر می‌کند. او همچنین گفته که نکسوس ۵ این آپدیت را دریافت نمی‌کند.

معمولا هر اندروید جدید، نکسوس جدید هم با خود می‌آورد. امسال اچ‌تی‌سی در حال ساخت دو نکسوس است؛ یکی ۵٫۲ اینچی و پلاستیکی که با نام Sailfish شناخته می‌شود و دیگری فلزی و ۵٫۵ اینچی که Marlin نام دارد. باید اواخر پاییز یا اوایل زمستان امسال منتظر این دو گوشی باشیم. بد نیست یادآوری کنیم که اولین گوشی نکسوس را هم اچ‌تی‌سی تولید کرده بود.

اخیرا آقایی به اسم برایان مویانو تصویری منتشر کرده از اندروید ۷ که برای تست داخلی روی نکسوس ۶P منتشر شده است. در شماره ساخت آن به جای P، به معنای Preview (پیش‌نمایش)، از R، به معنای Release (انتشار)، استفاده شده. موبانو گفته که برای آن‌که از اندروید ۷ به اندروید مارشمالو برگردد، فایلی ۴۹ مگابایتی روی گوشی‌اش دریافت کرده است.

همه این‌ها یعنی به زودی اندروید ۷ و نکسوس ۶P نهایی می‌شوند، منتظر باشید!

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه