ویژگی جدید اینستاگرام:فیلترکردن نظرات نامناسب

0
183

درصورتی که تاکنون از اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری استفاده کرده باشید،به احتمال زیاد عکس هایی را مشاهده کرده اید که نظرات نامناسبی توسط کاربران زیر آنها درج شده است که بسیار ناپسند است.اما این اتفاق دیگر در اینستاگرام نخواهد افتاد،چرا که این کمپانی تحت مالکیت فیسبوک قصد ارائه اختیارات بیشتر به کاربرانش به منظور کنترل نظرات نامناسب دارد.

از پیش کاربارن باید نظرات نامناسب را تک تک حذف می کردند یا تمام آنها را به فراموشی می سپردند.البته امکان گزارش نظرات نامناسب برای کاربران به اینستاگرام وجود داشت که چندان مفید نبود.اکنون اینستاگرام بر آن شده تا با ارائه این قابلیت،به کاربرانش اجازه تعیین فیلترهایی برای خود و فیلتر کردن نظراتی که توهین به خود می دانند را بدهد.

رئیس بخش سیاست های عمومی اینستاگرام،نیکی جکسون کولاکو در مصاحبه ای با واشنگتن پست گفته است:

هدف ما بدل ساختن اینستاگرام به محیطی شاد، دوستانه و از همه مهم‌تر «امن» به منظور به اشتراک گذاری تجارب شخصی می باشد. ما اخیرا پیشنهاد بهره گیری از این قابلیت جدید را به صاحبان حساب‌هایی که در زیر پست‌های خود پذیرای سلسله نظرات گوناگونی هستند،کرده‌ایم تا این افراد به راحتی قادر به فیلتر نظرات نامناسب باشند.به زودی،این قابلیت را بعد از کسب تجارب بیشتر و بهبود این ویژگی در اختیار کاربرانمان قرار خواهیم داد.

ارسال نظر و یا دیدگاه