معرفی اپلیکیشن Rio 2016

0
191

اپلیکیشن رسمی مسابقات المپیک معرفی شد؛ اپلیکیشنی که با آن می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعات بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان را دنبال کنید.
شکی نیست که بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان المپیک است؛ رویدادی که ده روز دیگر سی‌ویکمین دوره‌اش آغاز می‌شود و چشم جهانیان را به خود خیره می‌سازد. بد نیست از همین حالا به استقبال این مسابقات برویم و در حال و هوایش قرار بگیریم. Rio 2016 اپلیکیشن رسمی این مسابقات است.

اگر می‌خواهید در جریان آخرین اخبار مسابقات قرار بگیرید، با ورزشگاه‌های مختلف بازی‌ها آشنا شوید یا جشن‌ها و برنامه‌های خیابانی حاشیه مسابقات را دنبال کنید، Rio 2016 انتخاب مناسبی است. با این اپلیکیشن قبل از مسابقات با المپیک، تاریخ و فلسفه‌اش آشنا شوید و پرچم‌داران تیم‌های مختلف را بشناسید. در جریان مسابقات نیز می‌توانید اخبار، عکس‌ها و فیلم‌های مسابقات را با فاصله کوتاهی روی گوشی خود داشته باشید.

Rio 2016، اپلیکیشن رسمی المپیک ۲۰۱۶، موثق‌ترین منبع برای دنبال کردن اخبار و برنامه بازی‌های المپیک پیش روست. اگر می‌خواهید اتفاقات ریو دو ژانیرو را در یک ماه آینده داغِ داغ دنبال کنید، از دستش ندهید!

دریافت از پلی استور

دریافت از اپ استور

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه