۲۰ نکته طلایی برای پیروزی در Clash Royale (بخش اول)

0
169

اگر روز و شب مشغول مبارزه در کلش رویال هستید اما در پیروزی و کسب جام‌های بیشتر توفیقی به دست نمی‌آورید بهتر است این ۲۰ نکته طلایی را، که در ادامه مطلب به شما معرفی می‌کنیم، مد نظر قرار دهید تا همیشه در Clash Royale پیروز باشید.
بعید است گوشی هوشمند داشته باشید و نام بازی Clash of Clans را نشنیده باشید. بازی استراتژیکی که به شدت میان کاربران ایرانی و جهانی محبوب است و چند سالی می‎شود که در صدر فهرست بهترین بازی‌های موبایل جا خوش کرده است. اما در این مطلب نمی‌خواهیم در مورد کلش او کلنز صحبت کنیم بلکه می‌خواهیم به سراغ بازی جدیدتر Clash Royale برویم که نقاط مشترک زیادی با Clash of Clans دارد.

در Clash Royale شما و حرفیف‌تان در میدانی به مصاف هم می‌روید. هر یک از طرفین بازی باید تلاش کند تا با استفاده بهینه از اکسیر و رو کردن کارت‌های بهتر، بیشترین آسیب را به دشمن برساند و برنده شود.
از آنجا که کلش رویال هم مثل کلش او کلنز یک بازی استراتژیک محسوب می‌شود روش بازی، انتخاب نیروها و تصمیم‌های شما در سرنوشت و رسیدن به پیروزی بسیار موثر است.
اگر می‌خواهید در بازی Clash Royale استراتژی بهتری داشته باشید و حریفان را شکست دهید خوب است این ۲۰ نکته و ترفند را از بر کنید تا همیشه پیروز میدان باشید.

۱- توازن در کارت‌های انتخاب شده

توانایی واحدهای شما در کلش رویال متفاوت است. بعضی از واحدها‌ زمینی حمله می‌‎کنند، بعضی‌ حرکت سریع دارد و بعضی‌ از دور به مواضع حمله‌ور می‌شوند. حتما به این نکته توجه کنید که دسته کارت‌های خود را متنوع انتخاب کنید و همگی از یک جنس نباشند. همچنین به رنج اکسیر نیروهای انتخاب شده نیز توجه کنید تا هنگام مبارزه مجبور نباشید مدت زیادی برای پر شدن اکسیر مورد نیازشان منتظر بمانید.

۲- واحدهایی که فقط به برج‌ها حمله می‌کنند

واحد‌های مخصوصی، مثل Giant و Hog Rider، در بازی وجود دارند که فقط برای حمله به برج‌ها طراحی شده‌اند. داشتن یکی از این واحدها در دسته کارت‌های شما برای پیروزی در مسابقه بسیار موثر است چون این نیروها فقط روی برج‌ها تمرکز می‌کنند و یک راست به سراغ تخریب آنها می‌روند.
۳- ترکیب طلایی واحدهای خود را بیابید

هیچگاه نیروهای خود را تنها به مبارزه نفرستید به جای آن تلاش کنید بفهمید به میدان فرستادن کدام واحدها با هم ترکیب قدرتمندتری را تشکیل می‌دهد. مثلا Giant را در جلوی Balloon بفرستید تا سپر تیرها شود یا Hog Rider را، که در برابر ضربات شمشیر ضعیف است، با Fire Spirits، Ice Spirits و Goblins ترکیب کنید.

۴- جادوها را مد نظر قرار دهید

جادوها یا همان Spells برای ضربه زدن به نیروهای دشمن یا افزایش قدرت تخریب واحدهای خودی استفاده می‎شوند. به کار گرفتن درست جادوها در مبارزه و ترکیب آنها با سایر واحد‌ها می‌تواند مجال بیشتری برای ضربه زدن به حریف ایجاد کند.

۵- با ازدحام، دشمنان بزرگ را زمین‌گیر کنید

یکی از استراتژی‌هایی موثری که برای غلبه بر واحدهای دشمن می‌توانید به کار گیرید استفاده از کارت‌هایی با اکسیر پایین است. مثلا ایجاد ازدحام با Goblins و Skeletons به دور Mini P.E.K.K.A دشمن، خیلی زود آن را از پای در می‌آورد. فقط توجه داشته باشید که این نیروها به شدت در برابر تیرها و توپ‌های آتشین آسیب‌پذیرند.

۶- کلش رویال را با صدا بازی کنید

شاید فکر کنید Clash Royal خیلی موسیقی قشنگی ندارد یا آنقدر پر سر و صدا است که همه جا نمی‎شود آن را با صدای روشن بازی کرد. اگر می‌خواهید در بازی برنده شوید بهتر است به جای بستن صدا از هدفون استفاده کنید. روشن بودن صدای بازی توجه شما را به حمله نیروهای دشمن جلب می‌کند تا در شلوغی مبارزه از آنها غافل نشوید.
۷- عجله کنید، عجله نکنید!

هیجان مسابقه گاهی ایجاب می‌کند تا به یکباره نیروهای خود را به میدان بفرستید، اما گاهی لازم است برای تجدید قوا و پر شدن اکسیر یا بررسی حرکات حریف اندکی دست از حمل بردارید.
این موضوع کاملا بستگی به شرایط مسابقه دارد. مثلا اگر واحدهایی مثل Mini P.E.K.K.A، Hog Rider و Fire Spirits در دست اول کارت‌های شما وجود داشت بهتر است همگی را به میدان بفرستید چون شانس تخریب کردن زودهنگام یکی از برج‌های دشمن بالا می‌رود. اما اگر میزان اکسیر شما پایین است با صبر کردن می‌توانید نیروهای بیشتری برای گسیل کردن به سمت دشمن فراهم کنید.

۸- از پشت میدان حمله کنید

اگر می‌خواهید از نیروهای مثل Giant استفاده کنیدکه سرعت کمی دارند، بهتر است آنها را از عقب میدان و پشت King Tower به بازی بفرستید تا هنگامی که به میانه زمین می‌رسند، اکسیر شما دوباره پر شده باشد و قادر باشید نیروهای پشتیبان را اعزام نمایید. البته این خطر وجود دارد که طرف مقابل با موشک یا توپ‌های آتشین به شما ضربه بزند ولی با این حال این استراتژی ارزش خطر کردن را دارد.

۹- حواس نیروهای دشمن را پرت کنید

بسیاری از واحدها هنگام مبارزه مستقیما به برج‌ها حمله‌ور نمی‌شوند و پس می‌شود حواس آنها را پرت کرد و به تله انداخت. اگر دیدید یک نیروی پرقدرت به سمت برج‌های شما می‌آید. می‌توانید با قرار دادن واحدی کم ارزش در میانه میدان حواس آن را پرت کنید. بسیاری از واحد ها طعمه را می‌گیرند و به راحتی می‌توان آنها را به کمک برج‌ها منهدم کرد.

۱۰- وقتی جلو هستید حریص نشوید

پیروزی که از گرفتن یک تاج به دست می‌آید با گرفتن هر سه تاج تفاوت خیلی زیادی ندارد. در بعضی شرایط اگر یکی از برج‌های حریف را منهدم کرده‌اید بهتر است، به جای حمله بیشتر، به فکر دفاع باشید تا زمان مسابقه به پایان برسد. البته این استراتژی، هنگامی که حریفتان قوی است، می‌تواند شکننده باشد و کارایی نداشته باشد.

در بخش دوم به معرفی ۱۰ نکته طلایی دیگر برای پیروزی در بازی Clash Royale می‌پردازیم. اگر شما هم نکته یا ترفندی می‌دانید که در پیروزی در مسابقه تاثیرگذار است آن را در کامنت‌ها به ما و سایر کاربران معرفی کنید.

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه