اولین تصاویر افشاشده از iPad Pro 2

0
158

در حالی که هر روز خبرهایی از آیفون ۷ به گوش می‌رسد، به نظر می‌رسید همه از آیپد پرو ۲ غافل شده‌اند، اما به تازگی عکسی از آیپد جدید اپل منتشر شده است.
این روزها همه سرشان به آیفون ۷ گرم است و هیچ‌کس حواسش نیست که ممکن است به زودی شاهد آیپد جدیدی باشیم. امروز دو عکس منتشر شد که احتمالا کارگر بخش زنجیره تامین آسیای اپل آن‌ها را گرفته و نشان‌دهنده آیپد پرو ۲ هستند؛ نسخه بعدی تبلت ۱۲٫۹ اینچی اپل که گفته می‌شود در ماه شهریور تولیدش با شماره مدل MH1C2CD/F آغاز می‌شود.

تبلتی که در تصویر دیده می‌شود به اندازه نصب آی‌اواس و چند اپلیکیشن حجم دارد و احتمالا مدل پیش‌تولید یا نمونه آزمایشی آیپد پرو است. سیستم‌عامل نصب‌شده روی این تبلت انگار آخرین نسخه بتای آی‌اواس ۱۰ است. هنوز اطلاعاتی درباره آیپد پرو ۲ افشا نشده، اما انتظار می‌رود چیپ‌ست آن A10X اپل باشد و از صفحه نمایش True Tone بهره ببرد. این صفحه‌نمایش باعث می‌شود «نور سفید» صفحه به‌طور خودکار با نور محیط هماهنگ شود.

در حالی که گفته می‌شود آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هفته آخر شهریور رونمایی می‌شوند، انتظار می‌رود از آیپد پرو ۲ در ماه مهر یا آبان پرده برداشته شود.

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه