معرفی پلیر قدرتمند BS Player

0
166

یک پلیر قدرتمند برای گوشی و تبلت اندرویدی، با پشتیبانی از انواع فرمت‌های ویدئویی و زیرنویس فارسی
برای پخش فیلم‌ها و آهنگ‌ها در اندروید اپلیکیشن‌های زیادی در اختیار کاربران ایرانی نیست، به‌خصوص آن‌که بیشتر اپلیکیشن‌ها از زیرنویس فارسی پشتیبانی نمی‌کنند. BS Player اپلیکیشنی است که هم قابلیت پخش فرمت‌های مختلف ویدئویی را دارد و هم می‌تواند زیرنویس فارسی پخش کند.

BS Player همچنین به دلیل پخش با شتاب‌دهنده سخت‌افزاری با سرعت بیشتر و مصرف باتری کمتری ویدئوها را پخش می‌کند. همچنین اگر به وای‌فای وصل باشید، می‌توانید مستقیما ویدئوها و آهنگ‌های خود را از روی کامپیوتر روی موبایلتان پخش کنید تا دیگر نیازی نباشد فایل‌ها را روی کارت حافظه خارجی بریزید. این اپلیکیشن از OTG هم پشتیبانی می‌کند.

نکته دیگر درباره BS Player این است که خودش به‌طور خودکار برای فیلم‌ها زیرنویس پیدا می‌کند و از جستجو برای زیرنویس بی‌نیاز می‌شوید. همچنین می‌توانید فیلم‌ها را در پس‌زمینه پخش کنید و مجبور نیستید برای جواب دادن به یک پیغام از اپلیکیشن بیرون بیایید و فیلم را متوقف کنید.

BS Player اپلیکیشن قدرتمندی است برای پخش فیلم روی موبایل و تبلت اندرویدی شما. پشتیبانی آن از زیرنویس فارسی باعث شده که در کنار MX Player جزو معدود گزینه‌های مناسب برای استفاده فارسی‌زبان‌ها باشد. این اپلیکیشن را از دست ندهید!

google play

 

 

myket

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه