معرفی اپ یادداشت برداری حرفه ای

0
191

با Notebook همیشه به یادداشت‌ها، صداها و وظایف روزانه‌تان دسترسی دارید و از کارهای خود عقب نمی‌مانید.
در بیشتر موبایل‌ها به‌طور پیش‌فرض اپلیکیشنی مخصوص نوشتن یادداشت و وظایف روزانه گنجانده‌ شده است، اما این دلیل نمی‌شود که اپلیکیشن‌های دیگری برا این کار طراحی نشوند و امکانات بیشتری در اختیار کاربران نگذارند.

Notebook یکی از این اپلیکیشن‌هاست. با Notebook نه‌تنها می‌توانید یادداشت‌های کوتاه بنویسید و ذخیره کنید، بلکه می‌توانید حتی وقتی که پشت فرمان هستید یا دارید راه می‌روید، صدای خودتان را ضبط کنید. همچنین می‌توانید عکسی را به‌صورت کارت ذخیره کنید یا چک‌لیستی از کارهای روزانه‌تان تهیه کنید. لازم نیست تاکید کنیم که می‌توانید در یک کارت همه این‌ها را با هم داشته باشید.

5794f762ba5eb

ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و Notebook امکان مهم دیگری هم در دسترستان قرار می‌دهد: فضای ابری. تمام اطلاعاتی که در این اپلیکیشن وارد می‌کنید در فضای ابری آن ذخیره می‌شود و در دستگاه‌های مختلف سینک می‌شود؛ یعنی هر تغییری که در یادداشت یا چک‌لیستتان بدهید، همه جا ذخیره می‌شود و می‌توانید از هر دستگاهی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

اگر این‌ها را کنار امکان دسته‌بندی فوق‌العاده این اپلیکیشن بگذارید، می‌بینید که چقدر کارها و ایده‌هایتان منظم‌تر و در دسترس‌تر می‌شود.

Notebook ابزاری در اختیارتان قرار می‌دهد تا در هر شرایطی بتوانید ایده‌های خود را ثبت کنید، برنامه زندگی‌تان و کارهایتان را دنبال کنید و همیشه به همه این‌ها دسترسی داشته باشید. در یک کلام: اپلیکیشنی به‌ظاهر ساده، اما بسیار کاربردی!

googleplay

appstore

 

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه