جیلبریک آی او اس ۹٫۳٫۳ به‌صورت tethered عرضه شد

0
166

سرانجام بعد از ماه‌ها کاربران iOS می‌توانند آخرین نسخه این سیستم عامل را جیلبریک کنند. این جیلبریک در حال حاضر به‌صورت tethered عرضه شده و نسخه untethered آن نیز به زودی عرضه می‌شود.
تیم چینی Pangu ساعاتی قبل جیلبریک iOS 9.3.3 را به‌صورت tethered عرضه کرد. این جیلبریک در حال حاضر فقط برای پلتفرم ویندوز و در زبان چینی عرضه شده است اما نسخه انگلیسی زبان آن نیز به‌زودی منتشر می‌شود.

همچنین Pangu اطمینان داده که جیلبریک آی‌اواس ۹٫۳٫۳ را به‌صورت untethered نیز به‌زودی عرضه کند. جیلبریک tethered‌ بدین معناست که در صورت ری‌استارت شدن، دستگاه از حالت جیلبریک خارج می‌شود و دوباره باید آن را جیلبریک کرد. اما در حالت untethered دستگاه به‌صورت دائمی جیلبریک می‌شود و تا زمانی که سیستم عامل آن آپدیت یا ری‌استور نشود در این حالت باقی می‌ماند.

اگرچه در هفته‌های اخیر امکان جیلبریک آی‌اواس ۹٫۳٫۳ پیش‌بینی شده بود اما خبر انتشار آن برای کاربرانی که از آیفون/آیپد/آیپاد خود به‌صورت جیلبریک شده استفاده می‌کنند بسیار خوشحال کننده است. چراکه از نسخه ۹٫۱٫۲ آی‌اواس تاکنون جیلبریکی برای این سیستم عامل منتشر نشده بود و این دسته از کاربران برای حفظ جیلبریک دستگاه خود از آپدیت کردن سیستم عامل خودداری می‌کردند.

جیلبریک آی‌اواس ۹٫۳٫۳ تنها روی آی‌دیوایس‌هایی قابل اجراست که به پردازنده ۶۴ بیتی مجهز هستند. بدین‌ترتیب کاربران آیفون ۵s به بعد، آیپد مینی ۲ به بعد، آیپد ایر به بعد و آیپاد تاچ نسل ششم می‌توانند دستگاه خود را روی آی‌او‌اس ۹٫۳٫۳ جیلبریک کنند.

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه