مدیرعامل رایتل: بعد از ترابردپذیری توسعه شبکه رایتل سریع‌تر می‌شود

0
214
سید مجید صدری مدیرعامل رایتل درباره اجرای طرح ترابردپذیری اعلام کرد: «تست‌های ترابردپذیری با موفقیت انجام شده و منتظر تماس رگولاتوری هستیم. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید زمانی را برای آغاز طرح در سه اپراتور اعلام کند.»
صدری درباره‌ی زمان برنامه‌ها و طرح‌های رایتل ویژه‌ی ترابردپذیری شماره تلفن همراه، گفت: «ما آمادگی تجاری ترابردپذیری را داریم اما منتظریم زمان شروع توسط سازمان تنظیم مشخص شود و بعد از آن ما با اعلام طرح‌های خود در خدمت مردم باشیم.»
با فعال شدن ترابردپذیری مشترک می‌تواند بنابر نیاز خود،  با حفظ شماره تلفن و سیم‌کارت از خدمات اپراتور دیگری استفاده کند.
صدری در پاسخ به سئوال خبرنگار در مورد روند توسعه‌ی شبکه‌ی اپراتور سوم بعد از اجرای طرح ترابردپذیری، توضیح داد: «قطعاً ما به توسعه خود ادامه می‌دهیم. دو سال قبل هم که رومینگ ملی اجرا شد، ما توسعه‌ی شبکه خود را ادامه دادیم. همیشه نگاه‌مان به توسعه جدی بوده و هست. بحث ترابردپذیری یک امکان جدیدی هست که فکر کنم باید با اجرای آن توسعه‌ی ما بیشتر و سریع‌تر هم بشود. چرا که وقتی کاربری از اپراتور دیگه‌ای به شبکه‌ی ما می‌آید، قطعاً اگه کیفیت مدنظرش رو از ما دریافت نکند، برای ما بد خواهد شد و دیگر این کاربر به شبکه‌ی ما برنمی‌گردد.»
منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه