آخرین اطلاعیه از آیفون جدید ۷

0
169

تولیدات شرکت اپل در سراسر جهان محبوبیتی گسترده دارد و در عین حال می‌دانیم که این شرکت حداقل دو سال طراحی گوشی‌های هوشمندش را بدون تغییر باقی می‌گذارد. بنابراین محصولات اپل برای شرکت‌هایی که لوازم جانبی این گوشی‌ها را تولید می‌کنند بسیار جذاب‌ هستند.

این موضوع درباره Mesuit هم کاملا صادق است. یک قاب جدید ساخت چین که برای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس تولید شده است. ظاهرا این باتری از آن مدل‌هایی است که توان باتری را افزایش می‌دهند. در واقع نزدیک به ۱۷۰۰ میلی‌آمپر ساعت به آیفون‌های معمولی و حدود ۲۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت به آیفون‌های مدل پلاس اضافه می‌کنند.

با این حال بخش اصلی و مهم این قاب اینجاست که قاب مذکور خودش یک دستگاه اندرویدی است که مودم و سیم کارت دارد و از سیستم عامل اندرویدی Mesuit 1.0 بهره می‌برد. این دستگاه به این شکل می‌تواند اپ‌های اندرویدی را هم اجرا کند. در واقع این دستگاه به جای آنکه یک صفحه نمایش مجزا داشته باشد از صفحه نمایش آیفون استفاده می‌کند.

جذابیت قضیه جایی بیشتر می‌شود که بدانید این قاب‌ها حافظه های مجزای ۳۲ گیگابایتی، ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی هم دارند و این حافظه را با حافظه آیفون به اشتراک میگذارند. این قاب‌ها در دو مدل ۱۵۰ دلاری و ۱۶۵ دلاری عرضه خواهند شد.

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه